Główni SPONSORZY :)

Głównym sponsorem Zielonego Ogródka jest FIRMA działająca od 1997r. – USŁUGI  HYDRAULICZNO-OGÓLNOBUDOWLANE  ARKA
Firma wykonuje usługi w zakresie:

– instalacja wodna – z.w.u., c.w.u.
– instalacja kanalizacyjna
– instalacja grzewcza,
– odkurzacze centralne,
– rekuperacja
– instalacja solarów
numer tel. 604 970 164

Pozyskaliśmy w 2018 r. dofinansowanie z Programu Maluch PLUS na tworzenie i funkcjonowanie miejsc. Opłaty zostały zmniejszone o dopłatę z Programu.

Drodzy Rodzice Wasze opłaty są bezcenne. Dzięki nim zatrudniana jest serdeczna, kochająca dzieci kadra, odpowiednio przygotowana do prowadzenia zajęć z Waszymi pociechami.
Jak wiecie, maluchy to nieźli majsterkowicze:), często po takim majsterkowaniu, zabawka nie nadaje się już do użytku:), musimy często uzupełniać braki. Kupujemy środki czystości, produkty spożywcze, robimy remonty sal, żeby Wasze pociechy dobrze się czuły w Zielonym Ogródku.

Program dnia „Zielonego Ogródka”

Przybliżony czas zajęć: 7:00  –  8:30 – zbieramy się, zajęcia dostosowane do potrzeb dzieci i śniadanko! 8:30  –  9:30 –  POWITANIE, gry […]