Aktualności ZIELONEGO OGRÓDKA

Drodzy Rodzice!

Dzieci uczą się każdego dnia:
- zasad bezpieczeństwa,
- samodzielności,

- kreatywności
,
- rozwijania własnych zdolności,
- wiary we własne możliwości,

- rozpoznawania emocji u siebie i innych oraz odpowiedniego reagowania,
- porządku:)
- wspólnej zabawy

Wszystkie dzieci biorą udział w zajęciach:
- dydaktycznych, odpowiednich do wieku dziecka,
- tanecznych ( i to jak!:)),
- multimedialnych,
- plastycznych,
- motorycznych,
- logopedycznych,
- przyrodniczych - również w praktyce,

- z języka angielskiego, w formie zabaw i luźnych rozmów,
- z bajkoterapii - zajęcia terapeutyczne, relaksacyjne,

- integracji sensorycznej,
- i w wielu innych...

Dla dzieci powyżej trzeciego roku życia proponujemy zajęcia z jęz. niemieckiego i francuskiego.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:30 (patrz regulamin).

Miejsce zabaw dla dzieci  to  Placówka złobkowo-przedszkolna, która znajduje się blisko Żyrardowa, blisko Osiedla Wschód w Żyrardowie, dojazd od ul. M. Nietrzebki. Można też dojechać od strony Henryszewa (Międzyborowa), skręcając w prawo za Domem Opieki "Henry".  Możliwa jest opcja przywozu dziecka, który zapewnia Placówka (patrz regulamin).

Razem z kadrą "Zielonego Ogródka" proponujemy Wam, Rodzice opiekę nad waszymi pociechami. Zajęcia odbywają się w małych grupach, często spędzają czas na dworzu, w miejscu przygotowanym specjalnie dla nich, zdala od smogu i samochodów.
Razem tworzymy formę żłobka i przedszkola.  Dzieci uczą się zasad bezpieczeństwa, wspólnego bycia, rozpoznawania emocji u siebie i innych, odpowiedniego reagowania, mają czas na zajęcia plastyczne, motoryczne (grafomotoryczne, ćwiczenia fizyczne),  logopedyczne, przyrodnicze, nie tylko w  teorii.
Dzieci mogą bawić się  w ciągu dnia tak, jak lubią i podczas takich zabaw staramy się przekazywać im wiedzę potrzebną do bycia przedszkolakiem , a w przyszłości uczniem.
Mamy nadzieję, że Wasze dziecko zapamięta swoje pierwsze kroki w procesie edukacji wesoło i przyjemnie.

przedszkole żyrardów, żłobek żyrardów, przedszkole międzyborów, żłobek międzyborów, opieka nad dziećmi henryszew