„ZIELONY OGRÓDEK” TO WYJĄTKOWA OPIEKA DLA DZIECKA

Prowadzimy zajęcia wg. Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz Pedagogiki Marii Montessori

Zapraszamy dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Od 20-tygodnia życia do 5 lat!

Zobacz nas na YouTube

Zobacz nas na Facebook’u

W Zielonym Ogródku jest po prostu pięknie!
Dzieci są wolne, biegają, cieszą się spokojem, śpiewem ptaków, przyrodą. Przyjaźnią się!

Posiadamy własne, bezpieczne podwórko.
Organizujemy zabawy na świeżym powietrzu przez okrągły rok. Dzieci prowadzą własne  uprawy.
Obcowanie z przyrodą rozwija zamiłowanie do otaczającego świata. U dzieci wzrasta empatia, wewnętrzna harmonia, rodzi się umiejętność współpracy, poczucie własnej wartości.

Zapewniamy ciepłą domową atmosferę, najlepszą dla dzieci w wieku żłobkowy i przedszkolnym.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dostosowane do potrzeb i możliwości każdego dziecka. W takich warunkach dzieci wspaniale się rozwijają, pod każdym względem.

Oczywiście codziennie zapewniamy pyszne, domowe jedzonko.

Coraz częściej słyszy się, że rodzicom zależy, aby ich pociechy spędzały sporą część swojego dnia w miejscu dogodnym dla ich rozwoju; w otoczeniu zieleni, świeżego powietrza, ciszy i spokoju. Wówczas mogą być naprawdę szczęśliwe. „ZIELONY OGRÓDEK” jest odpowiedzią na takie potrzeby!

W „ZIELONYM OGRÓDKU” zapewniamy opiekę logopedy, psychologa oraz doświadczonego muzyka, który prowadzi zajęcia rytmiczne. Informacje na temat zajęć, patrz AKTUALNOŚCI

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku od 7:00 -17:00  (patrz  REGULAMIN).

Można do nas dojechać ulicą M. Nietrzebki, gdyż znajdujemy się blisko Żyrardowa – Osiedla Wschód (na tyle, że smog nas nie dosięga:). Można też dojechać od strony Henryszewa (Międzyborowa), skręcając w prawo za Domem Opieki „Henry”.

Zielony Ogródek to przedszkole i  żłobek dla dzieci z miasta Żyrardów, Międzyborów, Henryszew, Wiskitki i okolic:)
Oferujemy opiekę jako przedszkole Żyrardów, przedszkole Międzyborów, przedszkole Henryszew, żłobek Żyrardów, żłobek Międzyborów, żłobek Henryszew