Zajęcia prowadzone są w dużych słonecznych salach.

Każda ciocia  dokłada  starań, aby w naszej placówce panowała serdeczna ciepła atmosfera, tak by wszystkie dzieci czuły się akceptowane, wartościowe i kochane.

Zajęcia w grupie przedszkolnej są prowadzone przez nauczycieli z przygotowaniem pedagogicznym zgodnie z podstawą programową MEN. W ramach opłaty proponujemy dzieciom również zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe, taneczne, zajęcia językowe: z  języka angielskiego, rosyjskiego i francuskiego oraz moc dobrej zabawy w przyjaznej atmosferze.

Prowadzimy również zajęcia używając multimedialnego dywanu, który wyświetla na podłodze  interaktywne obrazy. Dzieci wykonując odpowiednie zadania uczą się i bawią.

Nasza Placówka jest otwarta na pracę dydaktyczną z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi, w tym autyzmem. Stanowią one część grupy przedszkolnej przebywającej razem z pozostałymi dziećmi

Od września 2021 planujemy powstanie oddziału terapeutycznego dla dzieci słabiej funkcjonujących.

Od września 2021 r będziemy również realizować Wczesne Wspomaganie Rozwoju dla dzieci z poza Placówki. Nasi terapeuci; logopedzi, psycholodzy, terapeuci zajęć ruchowych stanowią zgrany zespól otaczający dzieci z zaburzeniami fachową opieką.

Zajęcia prowadzone są w salach odpowiednio do tego przygotowanych.  Jeśli jest taka potrzeba, realizujemy Wczesne Wspomaganie Rozwoju (WWR). Nasz zespół określa indywidualny program nauczania dla każdego dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego (uzyskanego z poradni psychologiczno-pedagogicznej) oraz go realizuje. Specjaliści prowadzą również obserwacje innych dzieci, doradzając, jeśli jest taka potrzeba, odpowiednie zalecenia.

Wyprawka przedszkolaka:

• ubrania na zmianę, zwłaszcza kiedy dziecko przestawia się na korzystanie z nocnika,
  • bambosze,
  • ręcznik (koniecznie podpisany), szczoteczka i pasta do zębów,
  • wilgotne i suche chusteczki,
  • kocyk do nakrycia w czasie drzemki,
  • pieluchy, jeśli jest taka potrzeba,