PRZEDSZKOLE

Jesteśmy Placówką nastawioną na rozwój dzieci wg. pedagogiki Marii Montessori. Zajęcia prowadzone są w dużych słonecznych salach. Posiadamy własne duże podwórko, na którym staramy się spędzać jak najwięcej czasu.

Gotujemy własne, pyszne:) jedzonko, które dzieciaczki chętnie zjadają.

Każda ciocia  dokłada  starań, aby w naszej placówce panowała serdeczna ciepła atmosfera, tak aby wszystkie dzieci czuły się akceptowane, wartościowe i kochane.

Zajęcia w grupie przedszkolnej są prowadzone przez nauczycieli z przygotowaniem pedagogicznym zgodnie z podstawą programową MEN. Proponujemy dzieciom również zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe, zajęcia językowe z  języka angielskiego i niemieckiego oraz moc dobrej zabawy w przyjaznej atmosferze.

Prowadzimy również zajęcia używając multimedialnego dywanu, który wyświetla na podłodze  interaktywne obrazy. Dzieci wykonując odpowiednie zadania uczą się i bawią.

Jesteśmy Placówką otwartą na dzieci z zaburzeniami rozwojowymi – dotyczy grupy przedszkolnej.